Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir. Metaltek yüksek kaliteli ürünleriyle birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsemektedir. Uzman kadrosu ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onlara özel çözümler sunmaktadır.

Stok ürünlerle birlikte, özel üretim metal ve endüstriyel plastik malzemeler de sunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, özel ölçü ve özelliklerde üretim yapılabilmektedir. Böylece müşterilerin tam ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, işlerini daha da ileriye taşımalarına yardımcı olunmaktadır.

Firmamızın önceliği, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle, en yüksek kalitede ürünlerle birlikte, müşteri hizmetlerimiz de en üst düzeydedir. Müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkileri kurarak, onlarla birlikte büyümeyi hedeflemekteyiz.

Bizimle çalışmak için, siz de web sitemizi ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın sunduğu kaliteli ürünlerle işinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Misyonumuz

Metaltek Endüstri; Elektrik, Elektromekanik, Endüstriyel ısıtma soğutma, otomotiv, makine, savunma sanayi, inşaat, metal işleme vb. endüstri kolları ile yan sanayinin ihtiyacı olan metal ve Endüstriyel plastik mamüllerin satışı ve pazarlanması misyonu ile kurulmuştur.

Vizyonumuz

“Dürüstlük ve Müşteri memnuniyeti temel hedefimiz, Tecrübe ve Mesleki Bilgi Gururumuzdur ” Müşterilerimize yüksek kalitede ürün tedariki sunarak, dürüstlük ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak; Yenilikçi Ürünleri stoklarımıza ilave ederek, Geniş ürün yelpazemiz ile ülkemizde ve ihracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerde saygın bir konuma gelmektir.